Historia firmy

Firma brokerska i-Direct BROKERS Sp. z o.o. powstała w 2003r. i wchodziła do 2014 w skład grupy Spółek SMA.

i-Direct BROKERS działa w oparciu o zezwolenie nr 1231/2003 wydane przez Komisję Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych. Zgodnie z wymogami prawa posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania działalności brokerskiej, stanowiące zabezpieczenie interesów naszych Klientów.

Głównym zadaniem i-Direct BROKERS jest zagwarantowanie rzetelnego i optymalnego finansowo ubezpieczeniowego serwisu uwzględniającego potrzeby i specyfikę działalności Klienta. Działając w imieniu i na rzecz Klienta doradzamy w wyborze najkorzystniejszego, zawierającego optymalne rozwiązania programu ubezpieczeniowego, czerpiąc inspirację z produktów największych działających w kraju i Europie ubezpieczycieli.

i-Direct BROKERS może zaoferować Państwu zindywidualizowaną obsługę na wysokim poziomie, bardzo dobre przygotowanie merytoryczne oraz pełne zaangażowanie w trakcie realizowanych zadań, które ma służyć zabezpieczeniu interesów Państwa firmy.

Broker uzupełnia swoją działalność współpracą z renomowanymi kancelariami prawnymi. Ponadto, przy tworzeniu programów ubezpieczeniowych wykorzystujemy wiedzę najlepszych specjalistów polskiego rynku ubezpieczeniowego.

Centrum obsługi klienta

Wypełnij formularz

Lub zadzwoń:

(22) 290 62 06

x
KONTAKT

Centrum obsługi klienta

Telefon: (22) 290 62 06
Zamów kontakt z konsultantem: